З кожним роком все більший відсоток чоловіків вдається до пластичних операцій.

Також і інтимна пластика вже давно не чужа чоловікам, особливо якщо вона допомагає вирішити функціональні проблеми. Серед найпопулярніших запитів до пластичного хірурга в сфері інтимної пластики – обрізання, зміна розмірів статевого члена за допомогою філерів, пластика вуздечки, корекція викривлень, усунення еректильної дисфункції і багато інших.

Обрізання (циркумцизия). Помилково вважати, що обрізання роблять тільки виходячи з релігійних або культурних поглядів. Медичним показанням до проведення даної операції є фімоз – звуження крайньої плоті в районі головки. Такий дефект викликає больові відчуття при статевому акті, а також в ряді випадків стає причиною запалень. Обрізання також дозволяє знизити чутливість головки і, як результат, статевий акт стає більш тривалим.

Подовження статевого члена. Зміна розмірів. Дану операцію прийнято вважати суто косметичної і естетичної. Медичні показання до операції можуть бути тільки у випадку недорозвиненого статевого органу. Зміна розмірів проводитися в трьох напрямках – це потовщення, збільшення діаметра головки і збільшення обсягу. Для даної маніпуляції хірурги використовують уколи гіалуронової кислоти і силіконові імплантати. При операціях по подовженню в пластичної хірургії часто використовуються власні тканини пацієнта – підшкірне введення вільного аутожира (липофилинг). Жир пацієнта, отриманий за допомогою ліпосакції, шприцом вводять вздовж стовбурової частини статевого органу. Таким малоінвазивним методом пластичної хірургії досягається потрібна товщина статевого члена.

Завдяки використанню мікрохірургічних інструментів і сучасних колагенових матеріалів для імплантів пластичний хірург домагається кращих результатів.

Ліганентотомія. Операція по подовженню статевого члена за допомогою надрізу підвішують зв’язки пеніса. В результаті декількох надрізів орган збільшується до 5 см. За допомогою даної маніпуляції хірург оголює внутрішню частину пеніса, приховану в підшкірній жировій клітині. Послаблення фіксації члена до кісток тазу дозволяє збільшити його розмір за допомогою витягнення спеціальним приладом – екстендером. Як правило, систему потрібно носити по 3 години на день протягом півроку.

Ендопротезування яєчка. Це операція швидко завоювала популярність серед чоловіків, адже результат хірургічного втручання видно відразу і не змушує себе чекати. Потрібна вона тільки у випадку відсутності другого яєчка, якщо воно з якоїсь причини було видалено (атрофувалась). Операція носить виключно естетичний характер, адже функціонально імплантат ніяку роль виконати не може.

Пластика вуздечки (френулотомія). Найпоширеніша інтимна пластична операція серед чоловіків, яка полягає в розтині вуздечки крайньої плоті. Хірурги вдаються до операції при дефектах вуздечки, з якими зволікати не можна. Дискомфорт при статевому акті, біль, кровотеча через надрив тканин – це ознаки того, що вам потрібна френулотомія. Обмежень за віком для даної операції немає, фахівці роблять її навіть підліткам. Операція триватиме всього 20-25 хвилин, і госпіталізація не потрібна. Уже через 10-12 днів всі функції статевого члена повністю відновлюватися.

Корекція викривлення. Даний дефект може бути як набутим, так і вродженим, але помітити його можна тільки в ерегованому стані. При яскраво вираженої деформації пластична хірургія пропонує два варіанти вирішення проблеми – укорочення здорової частини, або подовження деформованого ділянки. Більшість пацієнтів вдаються до подовження деформованого ділянки, навіть не дивлячись на те, що цей спосіб складніший і об’ємний. Для подовження хірурга потрібно клапоть шкіри і фрагмент вени, так звана спеціальна вставка. Після операції можуть бути ускладнення і тканини можуть не прижитися, саме тому операція вважається набагато складніше. Реабілітаційний період триватиме 4-5 тижнів.

Такі операції як пластика вуздечки, зміна розмірів (за допомогою філерів) і обрізання робляться під місцевою анестезією, а більш складні – корекція викривлень і ендопротезування яєчка під загальним наркозом.

Змініть якість свого життя вже сьогодні!

Запис на консультацію за телефоном (093) 499-93-21 ​​(096) 842-89-87 (095) 626-45-23.

г.Киев, улица Маршала Рыбалко, 11-Б, (район ст.м. Лукьяновская или КПИ)

Позвоните нам сейчас по номеру

Позвоните нам сейчас по номеру

044 332-56-46

Отправьте нам электронное письмо по адресу

Отправьте нам электронное письмо по адресу

[email protected]

Консультация

Консультация

Записаться на прием

ru_RURussian