Обвислі нижні та опущені верхні повіки можуть бути причиною втоми та старіння, навіть якщо ви відчуваєте себе не так. Блефаропластика зможе вирішити цю проблему.

Добрий день, мене звати Роман Левицький. 27 років я займаюсь пластичною хірургією. За цей час я провів 16 тисяч успішних операцій, стажувався та практикувався у Бразилії, Німеччині, Франції, та Америці.

Сьогодні я розкажу про одну з самих популярних процедур в пластичній хірургії – блефаропластику (операцію на повіках)

Отже у деяких людей зміни пов’язані з повіками відбуваються з часом, оскільки наші м’язи повік і шкіра починають втрачати еластичність і пружність.

Для інших пацієнтів важкі верхні повіки або опуклість нижніх повік є спадковими.

На додаток до того, що ви виглядаєте втомленими або старшими, ніж є насправді, надлишок тканин навколо очей може обмежити вашу здатність чітко бачити.

Саме тому блефаропластика верхніх і нижніх повік може бути ефективним варіантом омолодження обличчя, щоб підняти та відкрити очі для свіжого, бадьорого та привабливого вигляду.

Отже що таке блефаропластика?

Блефаропластика – це хірургічна процедура для зміни або модифікації області повік і є однією з найпоширеніших процедур пластичної хірургії обличчя. Це передбачає зміну форми шкіри, м’язів і жиру навколо очей, щоб зробити повіки більш гладкими та піднятими. Метою блефаропластики є створення більш молодого вигляду, а також косметична підтяжка в’ялої шкіри.

Які переваги косметичної операції на повіках?

  1. Ваші очі виглядають свіжими та молодшими.
  2. Піднімаючи обвислі повіки та видаляючи опуклість під очима, очі можуть здаватися більш відкритими, а дрібні зморшки можна розгладити.
  3. Після загоєння розрізи майже непомітні.
  4. Розрізи верхньої повіки зазвичай приховані в наявній складці повіки.
    Розрізи нижньої повіки можуть бути зроблені трохи нижче лінії росту вій, або іноді знаходяться на внутрішній стороні нижніх повік, тому їх не видно зовні.

Блефаропластика це дуже індивідуальна процедура яка враховує особливості вашої зовнішності та морфології.

Кожна форма очей різна, тому кожна операція повік унікальна

Блефаропластика призначена для косметичного покращення вашого неповторного вигляду. Очі часто є першими що помічають на обличчі людини.

Коли ваші очі виглядають краще і яскравіше, ви можете відчувати себе впевненіше в повсякденному житті. Коли ви менше переживаєте за свою зовнішність, ви можете почувати себе комфортніше в ваших справах, на роботі, навчанні та вдома.

Існує два основних напрямки, де проводиться блефаропластика. Кожна з них може виконуватися в поєднанні один з одним або лише як окрема процедура, коли це необхідно.

Верхня блефаропластика виконується для верхньої повіки і включає видалення зайвої шкіри або тканини верхньої повіки, що спричиняє «важкий» вигляд ока.

Нижня блефаропластика спрямована на в’ялу шкіру, помітні зморшки та надлишок жиру нижніх повік. Пацієнти, які страждають від цих проблем, часто виглядають втомленими, навіть коли воно не так, або старшими, ніж вони є насправді.

З віком форма нашого обличчя та еластичність нашої шкіри можуть змінюватися. Однією з перших ознак старіння пацієнтів є обвислі повіки. Це може виникнути на верхній або нижній повіці і може сприяти втомленому, постарілому вигляду, який важко виправити навіть за допомогою косметичних засобів. Отже якщо вас турбує старіння повік і ви бажаєте їх хірургічно виправити, ви можете скористуватись процедурою блефаропластики.

Як проводиться блефаропластика?

Коли ви прийдете на процедуру блефаропластики, пластичний хірург спочатку проаналізує стан ваших повік та зону обличчя під очима, щоб дати професійну рекомендацію.

Для вашого комфорту блефаропластику можна виконувати з використанням місцевої анестезії та внутрішньовенної седації. Процедура включає в себе розріз уздовж природних складок верхніх повік і безпосередньо під лінією вій нижніх повік.

Операція буде без рубців для усунення опуклості під очима. Шви зазвичай знімають через 5-7 днів після операції. Після загоєння більшість пацієнтів не мають видимих рубців і легко приховують синці або розрізи під час відновлення.

Для пацієнтів, яким проводять операцію на подвійній повіці, розріз або доступ можуть дещо відрізнятися. Ви зможете обговорити будь-які деталі з доктором під час консультації щодо блефаропластики, щоб переконатися, що ви повністю готові та розумієте підхід до цієї процедури.

Скільки часу займає процедура блефаропластика?

Щоб покращити повіки або зони під очима, хірург видалить жирову тканину або зайву шкіру. Зазвичай ця процедура займає близько години. Якщо ви вирішите поєднати інші процедури, такі як підтяжка брів або підтяжка щік, щоб поліпшити зовнішній вигляд з’єднання повіки-щоки, ці додаткові процедури можуть додати ще кілька годин. Важливо пам’ятати, що хірургічний підхід і результати будуть відрізнятися для кожної людини.

Поєднання блефаропластики з іншими косметичними процедурами.

Зазвичай блефаропластику поєднують з іншими операціями, такими як підтяжка чола або брів. Обвисле чоло або навислі брови також можуть сприяти появі ознак старіння на обличчі. У цих випадках може бути корисніше підняти брови разом з повіками, щоб досягти більш природного та гармонійного омолодження верхньої частини обличчя.

Існує багато різних методик підтяжки брів, і кожна техніка має свої показання, залежно від вашого процесу старіння та анатомії. Є переваги проведення кількох процедур одночасно, в тому числі проведення седації лише один раз і лише одного періоду відновлення.

Під час вашої консультації пластичний хірург може порекомендувати найкращі варіанти ефективного омолодження верхньої частини обличчя.

Після операції на повіках ви можете очікувати набряк і синці протягом одного-двох тижнів. Якщо ви зазвичай носите контактні лінзи, ми рекомендуємо замість них носити окуляри протягом першого тижня. Якщо є шви, їх зазвичай знімають через тиждень після операції. Вам пропишуть ліки, які потрібно приймати, щоб допомогти впоратися з дискомфортом і набряком, а також очні краплі, щоб ваші очі не стали сухими або сверблячими.

Під час реабілітаційного періоду важливо тримати голову піднятою і за потреби прикладати лід до області де проходила операція. Ваше відновлення залежить від обсягу процедури. Пацієнтам з блефаропластикою, які перенесли операцію на подвійній повіці, може знадобитися кілька додаткових днів для відновлення. Загалом, більшість людей відчувають себе комфортно, повертаючись до роботи та в суспільство протягом одного-двох тижнів.

Часто ставлять питання чи може блефаропластика покращити мій зір?

При надлишку шкіри або тканини верхньої повіки це може викликати капюшон з повік, створюючи підвищену тяжкість. Таким чином, наявність більш важких повік може перешкодити вам повністю відкрити очі, що призведе до зменшення поля зору.

Запрошую вас на консультацію по блефаропластиці.

Навіть невелика зміна, внесена під час операції на повіках, може мати великий позитивний вплив на ваше життя.

 

 

м.Київ, вулиця Маршала Рибалко, 11-Б, (район ст.м. Лук'янівська або КПІ)

Зателефонуйте нам зараз за номером

Зателефонуйте нам зараз за номером

044 332-56-46

Надішліть нам електронного листа за адресою

Надішліть нам електронного листа за адресою

[email protected]

Консультація

Консультація

Записатись на прийом

ukUkrainian