Омолоджуюча хірургія: Підтяжки, Ліфтинг, Пластика повік, Блефаропластика.

Ліфтинг особи face-lift)

Висічення надлишків шкіри обличчя проводиться за естетичними показниками. Надлишки шкіри обличчя і зморшки з’являються з віком у всіх людей. Вони пов’язані найчастіше зі зміною гормонального фону, обміну речовин, несприятливих чинників навколишнього середовища, неправильного догляду за шкірою обличчя і т.д. Терміни їх появи залежать від індивідуальних особливостей організму.

Техніка

Кожна операція індивідуальна, розробляється для конкретної особи. Її мета – повернути втрачену з роками привабливість, відновивши колишні риси обличчя, а не просто розгладити зморшки натягуванням шкіри.

Омолоджуюча хірургія особи - до і після операції
Омолоджуюча хірургія особи - до і після операції

Якщо особа у пацієнта повне, на додаток до SMAS робиться видалення жиру на окремих ділянках особи. Найчастіше це щоки. Просто підтягування шкіри в цьому випадку взагалі неефективно. Весь комплекс омолоджуючих операцій особи і шиї, включаючи пластику верхніх і нижніх повік, ліфтинг чола, корекцію овалу обличчя та контуру шиї по методиці SMAS, ліпосакцію особи можна виконати відразу, за один раз. Це береже здоров’я і час пацієнтів.

Області:

Лоб, брови, шия, нижня частина обличчя (фейсліфт). Операція може бути проведена як на одній області, так і на обличчі в цілому.

Повіки

Після 35 років. Головним показанням для операції є стан шкіри і м’яких тканин обличчя і шиї, а аж ніяк не паспортний вік пацієнта. Ліфтинг дає найкращий і самий довготривалий результат, коли робиться при перших проявах ознак старіння (незначна в’ялість шкіри щік і шиї), а вони як правило з’являються після 35 років.

Омолоджуюча хірургія особи - до і після операції

Показання до операції

Бажання пацієнта усунути зовнішні прояви ознак старіння обличчя і шиї. Конкретними свідченнями до операції з точки зору хірурга є:

  • Чітко виражені носогубні складки.
  • Обвислість і в’ялість (помірна або виражена) шкіри щік. Опускання м’яких тканин щоки нижче кісткового краю нижньої щелепи «бульдогів щічки».
  • Опускання зовнішнього кута ока.
  • Зморшки і в’ялість шкіри шиї. Заповнення жирової клітковиною шийно-підборіддя кута «подвійне підборіддя», особливо виражений при опусканні голови.

Протипоказання

  • Цукровий діабет.
  • Порушення згортання крові.
  • Будь-які соматичні захворювання (тобто захворювання внутрішніх органів) у важкій формі

Тривалість операції

1,5-3 години (в залежності від обсягу).

Знеболювання

Внутрішньовенний наркоз.

Розрізи

Одна лінія шва розташовується в межах волосистої частини голови, тому післяопераційні рубці зовсім непомітні. У пацієнтів з високим чолом кращі результати досягаються, якщо центральна частина рубця проходить по межі росту волосся. Другий – розташовується кпереди від вушної раковини, переходить на задню поверхню вушної раковини і закінчується в завушній області. Післяопераційний рубець практично непомітний.

Післяопераційний період

Післяопераційні набряки і синяки зменшуються до прийнятного рівня в середньому через 2-3 тижні. Повне відновлення тканин відбувається через 2-3 міс.

Омолоджуюча хірургія особи - до і після операції
Омолоджуюча хірургія особи - до і після операції

Ефект

В середньому Ви будите виглядати приблизно на 10 років, в порівнянні з тим віком на який виглядав пацієнт до операції. У пацієнтів мають худорляве довгасте обличчя з вираженими вилицями і тонкою шкірою ефект омолодження виражений особливо. Ефект зберігається 10-15 років. 10 років по тому Ви будете виглядати краще, ніж якби взагалі не оперували, тому що ліфтинг не тільки усуває сліди старіння, а й перешкоджає їх виникненню.

Пластика повік – Блефаропластика

Найчастіше люди середнього віку вдаються до пластичної хірургії, щоб отримати більш молоде і живе вираз очей.

Пластика століття - Блефаропластика - до і після операції
Пластика століття - Блефаропластика - до і після операції

Показаннями до корекції століття є синці і мішки під очима, збільшується надлишок шкіри на лобі і століттях, наростаюче провисання брів, що розтягнулася і обвисла шкіра – то, що в кінцевому підсумку становить втомлений, трохи заплив і не особливо привабливий погляд. У деяких випадках повіки провисають настільки, що можуть затулити поле зору. У людей похилого віку шкіра буває настільки нееластичною, що нижню повіку відстає від очного яблука, що викликає хронічний кон’юнктивіт і сльозотеча. У виникненні описаної картини мають значення як вікові, так спадкові та расові особливості.

Загальний вигляд 
Як же виникає такий характерний вигляд повік?

Основою для утворення мішків є жирові грижі. Це скупчення жирової тканини, випинаються через очну перегородку (мембрана, натягнута між окістям очниці і століттями).

Однак, всупереч поширеній думці, не послаблення і розтягування цієї мембрани (хоча це з віком має місце) і не надмірне утворення жирової тканини призводять до випинання жиру. Спочатку відбувається опущення очного яблука внаслідок опущення підтримуючої його зв’язки зі зменшенням відстані між ним і дном очниці, що неминуче призводить до висування жиру вперед, а самого яблука трохи назад.

Підготовка до операції

Ви повинні чітко уявляти, що можна виправити, що можна виправити в повному обсязі, і що не можна виправити взагалі. Чи не повністю вдасться виправити мішки під очима, які звисають на щоки. Можливості також обмежує кістка під оком, припухлість нижче кістки і над щокою, тенденція до періодичних набряків, проте зовнішній вигляд після операції значно покращиться.

Необхідно протягом 2 тижнів до операції утриматися від прийому ліків, що підсилюють кровотечу. По можливості треба утриматися від куріння; по крайней мере, за 6 годин до операції не можна їсти.

Пластика століття - Блефаропластика - до і після операції
Пластика століття - Блефаропластика - до і після операції
Операція

Розрізи

На верхньому столітті це м’яка, півмісяцем крива менш ніж в сантиметрі над краєм століття, в надглазничной складці, а над нею приблизно в 15 мм від брови ще одна. Обидві лінії сходяться в одній з природних складок зовні і у внутрішнього кута ока, обмежуючи ділянку шкіри підлягає видаленню. На нижньому столітті розріз ведуть з природною складки відразу за зовнішнім кутом ока, зовні відразу під віями до внутрішнього кута і нижче дугоподібно окреслюють надлишок шкіри, що підлягає видаленню. Після видалення надлишку шкіри (а також іноді ділянки м’язи в області верхньої повіки) видаляють надлишкову жирову тканину (зазвичай 2 грижі зверху і 3 знизу), невеликі кровоносні судини припікають. Потім зашивають шкіру тонкою нейлоновою ниткою і заклеюють місця розрізів пластиром.

Післяопераційний період

Пацієнтці рекомендується протягом перших 30 хвилин щільно притиснути руками серветки на очах, а потім періодично прикладати лід для зменшення набряку. Після закінчення дії місцевого знеболювання для зняття болю досить м’якого анальгетика, хоча багато хто відмовляється і від нього. Шви знімаються на 4-6 день. У начальинй період рекомендується уникати фізичного напруження. Синці з’являються через кілька годин після операції і майже повністю зникають через 10-13 днів. Рідко виникають синці на білках видимі близько 3 тижнів. Набряки проходять протягом 3 тижнів, однак ще може залишатися відчуття, що повіки напружені і їх тягне. Протягом короткого періоду після операції цілком можливо зниження чутливості навколо вій. Пацієнти вважають себе соціально представницькими вже на третьому тижні,хоча про остаточний результат можна говорити тільки через півроку.

Хірургія вік – найбільш складне і тонке втручання в омолаживающей хірургії обличчя. Виконується за показаннями, які встановлюються ТІЛЬКИ кваліфікованим в цій області хірургом (адже можливо, що необхідна інша омолоджує операція).

Універсального методу операції не існує.

Операція виконується амбулаторно або з терміном госпіталізації на 1 день під місцевим обезболівніем. Тривалість її близько години. Зовнішній вигляд нормалізується через 2-3 тижні, а остаточні результати видно через півроку.

Результатом операції є зменшення і зникнення мішків і надлишкової шкіри і зморшок під і над очима, виразність, яскравість погляду, покращення загального вигляду особи, омолодження його. Ускладнення при правильній розмітці, техніці рідкісні і переборні.

 

Пластика підборіддя – Ментопластіка

Пластика недостатньо розвиненого підборіддя проводиться з метою поліпшення контуру обличчя в профіль. Операція безболісна під місцевою анестезією і може проходити амбулаторно, але зазвичай як доповнює проводиться в один етап, після завершення пластики носа.

Для контурної пластики підборіддя застосовується силіконовий імплантат, який розрізом в 3-4 см. Встановлюється через слизову оболонку рота, не залишаючи зовнішніх, шкірних слідів.

Первинний, найбільш виражений набряк спадає протягом 10-12 днів. Остаточно зникає в період від 1 до 3 місяців, індивідуально.

Інформацію про   Омолоджуюча хірургія ціни Ви можете знайти в розділі «Ціни» на нашому сайті

м.Київ, вулиця Маршала Рибалко, 11-Б, (район ст.м. Лук'янівська або КПІ)

Зателефонуйте нам зараз за номером

Зателефонуйте нам зараз за номером

044 332-56-46

Надішліть нам електронного листа за адресою

Надішліть нам електронного листа за адресою

[email protected]

Консультація

Консультація

Записатись на прийом

ukUkrainian