Причинами виникнення рубців в наш час:Найчастіше є хімічні і термічні опіки, автомобільні катастрофи, побутові і виробничі травми, вогнепальні поранення.

Крім того, рубці виникають практично після усіх оперативних втручань, і особливо помітними вони бувають після видалення новоутворень, розташованих на поверхні тела.В деяких випадках потрібна корекція утворилися рубців навіть після косметичних операцій, наприклад, після пластики живота, молочних залоз.

Пошкодження особливо в області обличчя, при свіжій травмі виглядають часто страхітливо, а допомога потрібна настільки невідкладно, що навіть досвідчені хірурги не завжди знаходять правильне пластичне рішення, особливо якщо частини органу не існує.

Але не можна вимагати неможливого. Тому значною частиною рубцевих деформацій пізніше займаються в спеціалізованих клініках для відновних пластичних операцій.

Естетична хірургія використовується, коли лікарі, які зробили головну роботу, говорять: «гаразд, і так вже добре».

Крім цього хірурги – косметологи оперують первинних пацієнтів з доброякісними пухлинами на естетично важливих ділянках особи і тіла, щоб вже при видаленні новоутворення створити нормальну форму і зробити рубці малопомітними.

Із сучасних чудових досягнень треба відзначити розробку мікрохірургічної техніки відновних операцій, створення нових шовних матеріалів, впровадження біологічних і синтетичних наповнювачів для корекції рубцевих западінь. Особливістю групи пацієнтів з рубцевими деформаціями є унікальність майже кожного випадку, тому бесіда з лікарем на першому прийомі повинна бути дуже докладною. Потрібно розповісти про всі ваші проблеми, включаючи психологічний аспект, дізнатися у лікаря про план лікування, його тривалості, кількості передбачуваних етапів і очікуваний ефект. Ця група захворювань іноді вимагає тривалого лікування і важливо, щоб вами не опанував песимізм через часткове ефекту на проміжних етапах.

Рубці і деформації, на жаль, не можуть бути усунені безслідно, тому уявлення про кінцевий результат і терміни допоможуть вам прийняти правильне рішення. Треба знати, що якщо причиною вашої травми стало порушення техніки безпеки на виробництві або конкретну особу в разі побутової травми, то ви маєте право вимагати матеріальну компенсацію за ваше лікування.

Труднощі оперативного лікування рубців і дефектів щелепно -Особовий області – а проблеми саме в цій зоні найчастіше наносять психічні травми – пов’язані зі своєрідною анатомічної формою органів (ніс, губи, повіки, вушні раковини), складною системою кровообігу, щодо близьким розташуванням лицьового нерва, слинної залози, складною архітектурою мімічної мускулатури.

Протипоказання до пластичних операцій відновного плану обмежені і стосуються в основному захворювань крові, важких захворювань серця і легенів, а також виражених психічних розладів.

Вік пацієнтів, як правило, не має значення. Але операції дітям повинні проводитися своєчасно, щоб уникнути порушень розвитку ураженої ділянки, -наприклад, відновлення правильної анатомії після первинної пластики з приводу ущелин верхньої губи. Однак, якщо в паталогічна процес залучені кісткові або хрящові тканини, відновлювальні операції, пов’язані з формою органів, бажано робити після 16 років, коли в основному закангчіваются зростання і формування органгізма.

Естетична хірургія займається рубцями, що впливають не тільки на функції організму, скільки на психіку людини. Ці деформації, навіть невеликі за розміром, мають при цьому велике естетичне значення.

Косметичні операції проводяться тільки при повноцінному знеболюванні. При невеликих операціях це може бути місцева анестезія. Однак в більшості випадків операцію доцільно проводити під загальним знеболенням. Це дозволяє хірургові цілком зосередиться на операції.

Тривалість післяопераційного періоду залежить від багатьох условій.После зняття швів і накладання спеціальних склеювань – призначається додаткове лікування, наприклад, фізіотерапевтичне, м’язова гімнастика, спостереження у косметолога або згладжування післяопераційних рубців цій галузі методом дермабразії.

Інформацію про ціни на усунення рубців Ви можете знайти в розділі «Ціни» на нашому сайті

м.Київ, вулиця Маршала Рибалко, 11-Б, (район ст.м. Лук'янівська або КПІ)

Зателефонуйте нам зараз за номером

Зателефонуйте нам зараз за номером

044 332-56-46

Надішліть нам електронного листа за адресою

Надішліть нам електронного листа за адресою

[email protected]

Консультація

Консультація

Записатись на прийом

ukUkrainian