Як робиться підтяжка обличчя?

Підтяжка обличчя або ліфтинг обличчя.

Хоча це сприймається як медична процедура, що виконується з естетичних міркувань, вона також час від часу з’являється як медична необхідність. Сьогодні не можна говорити про те, що тільки жінки віддають перевагу операціям по підтяжці обличчя, які зазвичай проводяться з естетичних цілей.

Процедури підтяжки обличчя, які також дуже популярні серед чоловіків нашого віку, переважно віддають перевагу для відновлення в’ялості та в’ялості шкіри на обличчі після певного віку. Говорити про вікове обмеження на процедури підтяжки обличчя не зовсім правильно, адже достатньо, щоб людина відчула власне обличчя зістарілим і помітила, що в результаті огляду обличчя втратило свою динаміку.Після операції з приводу ожиріння, яка сьогодні стала дуже популярною, пацієнти серйозно втрачають у вазі, а в’яла шкіра, яка розвивається на шкірі, турбує людей, які мають слабкий і підтягнутий зовнішній вигляд. Ці пацієнти також віддають перевагу методикам підтяжки обличчя.

  • Що таке стрічка для підтяжки обличчя?
  • Чи можлива нехірургічна підтяжка обличчя?
  • Як проводиться операція по підтяжці обличчя?
  • Скільки триває операція по підтяжці обличчя?
  • Як проходить процес після операції з підтяжки обличчя?

Що таке стрічка для підтяжки обличчя?

Операція не потрібна для процедури підтяжки обличчя. Одним із найпопулярніших методів сьогодні є ліфтинг обличчя. Стрічки для підтяжки обличчя, до яких може легко отримати доступ кожен, навіть з інтернет-магазинів або косметичних магазинів, часто застосовують люди, які не задоволені своїм поточним становищем. Однак слід мати на увазі, що застосування, виконане за допомогою стрічок для підтяжки обличчя, які є кращими через їх відносно доступну вартість, є лише тимчасовим рішенням, а стандарти цих продуктів, які широко доступні на ринку, також є суперечливими. .

Чи можлива нехірургічна підтяжка обличчя?

Безхірургічна підтяжка обличчя

Коли це сказано, не повинні спадати на думку тільки пов’язки для обличчя. Серед варіантів є також нехірургічні процедури підтяжки обличчя, такі як ботокс, філлер, лазер, клітинна терапія, які також називають «неінвазивними» методами, які не вимагають надмірного втручання з боку пацієнта. При цьому необхідно звернути особливу увагу на необхідність виконання всіх цих процедур компетентними особами та фахівцями в місцях з вимогами гігієни. Необхідно пам’ятати, що процедури, проведені без цих умов, можуть викликати серйозні проблеми, такі як інфекція та алергія. Як неодноразово відображалося в суспільстві, проблеми, викликані такими несвідомими практиками, змушують людей стикатися з непоправними результатами. І ще одне, про що потрібно пам’ятати, це ботокс, лазер,Не слід очікувати постійних результатів від таких застосувань, як клітинна терапія. Ці програми діють 6 місяців або 1 рік. Після цього періоду ефективність поступово знижується, і процес, можливо, доведеться повторити.

Як проводиться операція по ліфтингу обличчя?

Окрім нехірургічних та ін’єкційних процедур для підтяжки обличчя та підтяжки обличчя, можлива також хірургічна підтяжка обличчя. Якщо людина звертається через необхідність та/або естетичне невдоволення, а також якщо в результаті огляду, проведеного лікарем-спеціалістом, на шкірі виявлені такі деформації, як розпушування та провисання, усунути ці проблеми за допомогою операції підтяжки обличчя не складно. . З розвитком технології як вартість таких операцій, так і прискорення операції та післяопераційного процесу збільшують переваги в цьому напрямку. Плануючи операцію, перш за все, переглянувши юнацькі фотографії пацієнта, визначають, як відбувається старіння, де і в якому напрямку відбувається деформація на обличчі.

Існує поширена думка, що під час підтяжки обличчя розтягується тільки шкіра. Однак це неправда. За допомогою операції, яка дасть точні та успішні результати, не тільки шкіра, але й усі її шари отримують тривимірну форму. Під час розрізу на шкірі втручаються підшкірні сполучні тканини, м’язи-міміки та розпушені тканини. За допомогою дотиків до цих глибоких тканин під шкірою розпушені та обвислі елементи переміщуються в місця, де вони повинні бути на нормальному обличчі, і усуваються наявні порушення. Одне з головних питань, яке спадає на думку при операціях по підтяжці обличчя, — чи залишаться після операції шрами. Оскільки операція по підтяжці обличчя ендоскопічними методами проводиться з невеликими розрізами від 1 до 2 міліметрів і залишається у волоссі, зображення рубця не залишається.У класичних методах ці розрізи з часом заживають і стають невидимими, оскільки вони розташовані спереду і позаду вуха, а природні лінії обличчя розташовуються між ними.

Скільки триває операція по підтяжці обличчя?

Досягти результату омолодження на обличчі пацієнта на 5-10 років надзвичайно можливо за допомогою операції підтяжки обличчя, виконаної при правильному плануванні. Тривалість ефекту від таких операцій, які виконуються вмілими руками, безсумнівно, довше, ніж підтяжка обличчя та інші методи. Хоча за звичайних умов цей період постійності можна назвати 10 роками, корисно підкреслити, що основним визначальним фактором тривалості є умови життя людини. Такі фактори, як надмірне куріння та вживання алкоголю, стресовий спосіб життя, нестача сну, відмова від спорту та фізичних навантажень, неадекватні та проблемні звички в їжі та пиття, і, можливо, найголовніше, недотримання запобіжних заходів проти шкідливого впливу сонця можуть скоротити 10-річний термін життя. період. Вів спокійний спосіб життя,Слід також зазначити, що цей період постійності може бути продовжений у людей, які обмежили або повністю виключили вживання алкоголю та сигарет, мають необхідні звички сну для дорослих, мають регулярне та повноцінне харчування, регулярно виконують мінімальні вправи, необхідні нашому організму, і захистити себе від пошкодження сонцем. Виконання вимог особистої гігієни та під контролем лікаря, за допомогою лазера, філлера, ботокса та подібних дрібних штрихів, не уникаючи зручності «Як тільки мені зробили операцію, мені більше не потрібно нічого робити»; Якомога довше зберегти задовільний зовнішній вигляд, отриманий в результаті операції, в руках окремих людей.Слід також зазначити, що цей період постійності може бути продовжений у людей, які регулярно виконують мінімальні вправи, необхідні нашому тілу, і захищають себе від впливу сонця. Виконання вимог особистої гігієни та під контролем лікаря, за допомогою лазера, філлера, ботокса та подібних дрібних штрихів, не уникаючи зручності «Як тільки мені зробили операцію, мені більше не потрібно нічого робити»; Якомога довше зберегти задовільний зовнішній вигляд, отриманий в результаті операції, в руках окремих людей.Слід також зазначити, що цей період постійності може бути продовжений у людей, які регулярно виконують мінімальні вправи, необхідні нашому тілу, і захищають себе від впливу сонця. Виконання вимог особистої гігієни та під контролем лікаря, за допомогою лазера, філлера, ботокса та подібних дрібних штрихів, не уникаючи зручності «Як тільки мені зробили операцію, мені більше не потрібно нічого робити»; Якомога довше зберегти задовільний зовнішній вигляд, отриманий в результаті операції, в руках окремих людей.через ботокс і подібні дрібні дотики; Якомога довше зберегти задовільний зовнішній вигляд, отриманий в результаті хірургічного втручання, в руках окремих людей.через ботокс і подібні дрібні дотики; Якомога довше зберегти задовільний зовнішній вигляд, отриманий в результаті операції, в руках окремих людей.

Як проходить процес після операції з ліфтингу обличчя?

Ще деякий час у пацієнтів були побоювання, що після операції з підтяжки обличчя обличчя сильно опухає, має синці, і що людина довго не зможе виходити на вулицю. Однак ці турботи більше не потрібні. Тому що завдяки розвитку технологій у сфері пластичної хірургії та ендоскопічних хірургічних методів пошкодження тканин під час операції зведено до мінімуму, а паралельно з цим помітно прискорився відновний період пацієнтів. Тоді як післяопераційне перебування в стаціонарі зазвичай становить один-два дні; Пацієнт, який виписується після закінчення цього періоду, може безпосередньо повернутися до свого повсякденного життя. Якщо на обличчі є синці або набряки, то можна говорити про те, що набряк починає зменшуватися, а набряк починає зникати протягом 48-72 годин.Через 7-10 днів пацієнт зможе повернутися до роботи. Щоб операція досягла повного результату, і обличчя повернулося до природного стану, потрібен період очікування в 1,5-2 місяці. Ще одна проблема після операції полягає в тому, що нове обличчя буде дуже відрізнятися від старого. “Чи впізнають мене оточення? Чи відрізнить мене на моїх фотографіях на таких документах, як водійські права, посвідчення особи?” Такі хвилювання абсолютно безпідставні. Тому що операція не зачіпає структуру кістки, яка є основою виразу обличчя. Тільки за допомогою втручання на шкірі досягається більш молодий та живий вигляд.Ще одна проблема після операції полягає в тому, що нове обличчя буде дуже відрізнятися від старого. “Чи впізнають мене оточення? Чи відрізнить мене на моїх фотографіях на таких документах, як водійські права, посвідчення особи?” Такі хвилювання абсолютно безпідставні. Тому що операція не зачіпає структуру кістки, яка є основою виразу обличчя. Тільки за допомогою втручання на шкірі досягається більш молодий та живий вигляд.Ще одна проблема після операції полягає в тому, що нове обличчя буде дуже відрізнятися від старого. “Чи впізнають мене оточення? Чи відрізнить мене на моїх фотографіях на таких документах, як водійські права, посвідчення особи?” Такі хвилювання абсолютно безпідставні. Тому що операція не зачіпає структуру кістки, яка є основою виразу обличчя. Тільки за допомогою втручання на шкірі досягається більш молодий та живий вигляд.Це забезпечує більш живий зовнішній вигляд. Це забезпечує більш живий зовнішній вигляд. 

м.Київ, вулиця Маршала Рибалко, 11-Б, (район ст.м. Лук'янівська або КПІ)

Зателефонуйте нам зараз за номером

Зателефонуйте нам зараз за номером

044 332-56-46

Надішліть нам електронного листа за адресою

Надішліть нам електронного листа за адресою

[email protected]

Консультація

Консультація

Записатись на прийом

ukUkrainian