Ринопластика – зміна форми носа, орієнтовно проводиться у віці 18 років і старше. Несприятливі умови до операції створюється з віковими змінами, у разі погіршення еластичності шкіри.

Необхідною вважається операційне втручання, після перенесеної травми, якої може супроводжувати порушення дихання носа (викривлення перегородки). Операція проводиться в один етап – відновлення дихання і зміна форми носа.

Ринопластика - до і після операції
Ринопластика - до і після операції

Слід зазначити, що в разі травми, на ранньому етапі загоєння (перші 10 днів) без хірургічного втручання, амбулаторно, відновлюється первинне розташування спинки носа (при бічному змішуванні, викривленні). Можливість відновлення погіршеної дихання носа і в інших випадках зміни форми, встановлюється при огляді. Основним показанням до ринопластики є бажання пацієнта внести зміни до форми – довгий ніс, видалення горбинки, широку основу спинки, великий кінчик. Важливо при операції зберегти, не порушити, дихання носа. Операція проводиться закритим доступом через ніздрі без зовнішніх розрізів. При певній формі носа лікар може використовувати зовнішній шкірний розріз, який залишається практичний непомітний. При повній пластиці носа зачіпаються всі структурні частини зовнішнього носа (кісткова, хрящова,м’які тканини). Закритим доступом операція вимагає менше часу і триває в середньому 40 хвилин. Часткова пластика носа обмежується обробкою тільки деяких, структурних ділянок зовнішнього носа і може не зачіпати кісткову тканину. Всі перераховані маніпуляції проводяться під внутрішньовенним наркозом або під місцевим знеболенням.

Ринопластика - до і після операції
Ринопластика - до і після операції
Післяопераційний період при проведенні ринопластики – пластики носа

Післяопераційний період проходить безболісно. Певний дискомфорт зберігається 1-3 дні до видалення тампонів, які закривають носове дихання. Накладена на ніс гіпсова пов’язка періодично знімається для догляду за шкірою і в цілому її носіння займає 7-10 днів. Протягом цього періоду спадає і первинний, найбільш виражений післяопераційний набряк. Остаточний, в подальшому непомітний для оточуючих набряк з ущільненням підшкірного шару вимагає певного часу для зникнення, відновлення. Остаточну форму ніс приймає в період від 2 до 6 місяців. Процес відновлення може затягнуться через існуючі індивідуальних особливостей загоєння. Протягом післяопераційного періоду слід дотримуватися всі тимчасові незначні обмеження і індивідуальні рекомендації лікаря-хірурга.

Ринопластика - до і після операції
Ринопластика - до і після операції

Коротко підсумуємо: Ринопластика – являється однією з найскладніших операцій у пластичній хірургії, як за складністю виконання, так і попсіхологіческім моментам. Правильно підібрана форма носа, яка відповідає особі пацієнта, може бути далека від ідеалу, і викликати купу спірних питань на етапі консультації та планування операції. Ринопластика підрозділяється на пластику хрящового відділу носа, кісткового відділу і комбіновану пластику. Знеболювання: Найчастіше застосовується загальний наркоз. При пластиці хрящового відділу носа цілком допустимо місцеве знеболення. тривалість:від 30 хв до 1,5 годин в залежності від обсягу операції. Операція спрямована на реконструкцію хрящів носа, кісткового остова або всього кар-каса носа. Після переміщення «несучої конструкції» носа накладається моделює пов’язка, яка одночасно грає роль фіксатора. Всі втручання проводяться всередині носа або на малопомітних ділянках, що необхідно обумовити до операції. Результат ринопластики в остаточному вигляді можна оцінити не раніше, ніж через 3 місяці. Реабілітація досить тривала. Необхідно витримати терміни загоєння хря-щей і кісток носа під фіксуючою пов’язкою. Інформацію про ринопластика ціни Ви можете знайти в розділі «Ціни» на нашому сайті Велика кількість фотографій До – Після ринопластики Ви можете знайти в розділі Ринопластика – Фотогалереяя на нашому сайті

Пластика вуха – Отопластика

Отопластика, або пластика вуха, зазвичай робиться для того, щоб притиснути відстовбурчені вуха ближче до голови або зменшити розмір великих вушних раковин. Надмірна відкопиленою вух, часто неоднаково виражена з різних сторін, а також великий розмір вушних раковин є помітними косметичними дефектами, які можуть вже в дитячому віці стати причиною серйозної психологічної травми через постійні глузувань навколишніх.

Ринопластика - до і після операції
Кому показана отопластика

Вуха практично повністю формуються до 4-му році життя дитини. Тому отопластика зазвичай робиться дітям з 6-ти річного віку. Проте, ніяких вікових обмежень на виконання даної операції немає, її можна зробити пацієнтові і більш старшого віку.

Планування Вашої операції

Більшість хірургів рекомендують батькам не нав’язувати операцію своїй дитині. Необхідно, щоб дитина сама захотіла змінити форму своїх вух, так як в цьому випадку процес йде набагато легше і призводить до гарних результатів. Хірург оцінить стан вашої дитини (або ваше, якщо ви хочете зробити отопластику собі) і вибере найбільш ефективний метод. Він також дасть вам необхідні рекомендації по підготовці до операції.

проведення операції

Отопластика зазвичай виконується амбулаторно і не вимагає приміщення пацієнта в стаціонар.

Лазерна та радіохвильова отопластика
У нашій клініці используеться новітня методика з використанням лазера і радіохвильового скальпеля

 

Отопластика - до і після операції

Як правило, загальне знеболення робиться тільки маленьким дітям. Підліткам і дорослим пацієнтам зазвичай робиться місцева анестезія. Операція зазвичай триває 1-1,5 години, хоча більш складні процедури можуть займати і більше часу. Метод виконання отопластики залежить від вирішуваної проблеми. У більшості випадків робиться маленький розріз позаду вушної раковини для зміни форми хряща. Правильна форма хряща фіксується спеціальними внутрішніми швами. В кінці операції накладаються косметичні шви, тому рубець буде непомітний для оточуючих, а через деякий час зникне зовсім. Якщо дефект є тільки на одному вусі, операція все одно зазвичай проводиться на обох вушних раковинах для досягнення кращої симетрії. Операція завершується накладенням пов’язки, що давить і через 2-5 годин пацієнт самостійно йде додому.

Післяопераційний період

Шви зазвичай знімаються через тиждень. Рана зашивається саме розсмоктується ниткою, тобто зняття швів не потрібно. Протягом декількох днів після операції іноді спостерігається виражений набряк тканин і зміна кольору шкіри (синяки), які проходять протягом 2-3 тижнів. Більшість пацієнтів повертаються до своєї повсякденної діяльності вже через 5 днів після операції. Діти зможуть повернутися до занять в школі вже через тиждень. Протягом місяця слід уникати будь-яких травм вуха. Операція істотно покращує зовнішній вигляд. Інформацію про отопластика ціни Ви можете знайти в розділі «Ціни» на нашому сайті Велика кількість фотографій До – Після ринопластики Ви можете знайти в розділі Отопластика – Фотогалерея я на нашому сайті

Корекція губ

Пластика носа, омолоджуючі операції старіючої шкіри, пластика молочних залоз і живота, корекція фігури – ці операції становлять основну масу. Але є операції, які не настільки часті, хоча їх значення для психологічного комфорту нітрохи не менше. Найчастіше людина може навіть не знати, що той чи інший елемент зовнішності його псує, проте це помічають оточуючі – наприклад, диспропорцію обсягу верхньої і нижньої губи або різке оголення ясна і альвеолярного відростка верхньої щелепи при посмішці. Деякі молоді люди мають тонкі і атрофічні губи в силу спадкового або расового факторів. При цьому людина виглядає не тільки менш привабливо, але і старше за свій вік. Описаний нижче метод корекції губ допоможе поліпшити зовнішній вигляд і зробити обличчя відповідним віком.Старіння особи залежить не тільки від стану шкіри і кількості підшкірної жирової клітковини. Крім обвислий зморшкуватої шкіри, на обличчі з’являються інші ознаки старіння пов’язані з певними ділянками. З віком відбувається часткова атрофія губ, і вони стають тонкими, втрачають свою виразність. Якщо, проводячи підтяжку обличчя, залишити недоторканими тонкі і атрофічні губи, то це може погіршити остаточний результат, зробити обличчя непривабливим і, нарешті, видати дійсний вік людини. В нашій центрі застосовуються різні методики корекції старечих губ – включаючи підтяжку (хірургічний метод), збільшення обсягу (ін’єкційні методи омолодження) і.т.д. З віком губи зазнають ряд основних змін: утоньшение, інверсія, подовження і.т.д. Хоча атрофуються обидві губи, верхня найбільш схильна до зменшення.Втрата основи губ чітко спостерігається в центральній їх частині. Атрофічні зміни губ і альвеолярних гребенів ведуть до інверсії, в результаті чого губи виглядають непривабливо підібраними. Провисаюча шкіра обличчя зміщує облямівку верхньої губи і кути рота вниз. Навіть після вдалої операції з підтяжки обличчя такі губи псують кінцевий результат.

Хірургічний метод корекції.

Збільшення губ за допомогою рідких наповнювачів збільшує обсяг червоної облямівки, але не покращує форму губи. У цих випадках проводиться операція створення нової форми червоної облямівки. Для цієї мети січуть смужка шкіри безпосередньо над верхньою губою, верхній край якої створює новий малюнок контуру губи. Після видалення фігурної смужки шкіри краю зшиваються. Знеболювання – місцеве або загальне. В обох випадках рекомендується інфільтраційна анестезія операційного поля. Пов’язка знімається через 5-7 днів. Через 5-10 днів після операції пацієнткам дозволяється використання губної помади. Деякі пацієнтки відзначають деяке ущільнення губ. Це поступово проходить через 2-4 місяці. Тимчасової є втрата чутливості шкіри в області шраму. Корекція тонких губ (підтяжка губ) є відносно короткою операцією.Хворобливість і ймовірність ускладнень мінімальні. Шрам зазвичай непомітний, так як розташовується на кордоні червоної облямівки і шкіри, до того ж згодом, використання губної помади повністю приховує його.

м.Київ, вулиця Маршала Рибалко, 11-Б, (район ст.м. Лук'янівська або КПІ)

Зателефонуйте нам зараз за номером

Зателефонуйте нам зараз за номером

044 332-56-46

Надішліть нам електронного листа за адресою

Надішліть нам електронного листа за адресою

[email protected]

Консультація

Консультація

Записатись на прийом

ukUkrainian