Вуха, які не співвідносяться з іншими рисами вашого обличчя, можуть турбувати вас та спричиняти дискомфорт. Виправити це допоможе отопластика

Добрий день, мене звати Роман Левицький. 27 років я займаюсь пластичною хірургією. За цей час я провів 16 тисяч успішних операцій, стажувався та практикувався у Бразилії, Німеччині, Франції, та Америці.

Сьогодні я розкажу про одну з самих популярних процедур в пластичній хірургії – отопластику (операцію на вухах)

Пацієнти звертаються до процедури отопластики, щоб виправити вуха, якщо відчувають, що їх вуха занадто великі або стирчать занадто далеко від обличчя. Вони також можуть звернутися до косметичної операції на вухах для зменшення розміру  мочки, оскільки опущення та збільшення мочки вух є одними з поширених ознак старіння. Хірургія на вухах також може допомогти тим, чиї вуха були пошкодженні різними травмами, або якщо вони вирішили припинити носити прикраси під прокол великого розміру (так звані тунелі або плаги) і хочете виправити пошкодження, що залишилися на мочках вух.

Якщо ви збираєтеся зробити отопластику, пам’ятайте, що вуха є важливою частиною того, що люди бачать, коли дивляться на ваше обличчя. З цієї причини найкраще довіритись кваліфікованому, досвідченому лицьовому пластичному хірургу.

Отопластика може стати відмінним рішенням для будь-якого здорового дорослого, підлітка або дитини, для покращення зовнішній вигляду вух.

Зазвичай кандидати на операцію з отопластики мають такі проблеми:

– Великі вуха

– Вуха що стирчать

– Відсутність вушних складок або борозен

– Неправильна форма вух

– Асиметричні вуха

– Обвислі мочки вух

– Мочки вух які залишилися розтягнутими від пірсингу

– Пошкоджені вуха від поранення або травми


Щоб зробити операцію, у вас повинно бути загальне добре здоров’я. Можливо пластичний хірург порекомендувати вам призупинити прийом деяких ліків, наприклад, розріджувачів крові, перед операцією по отопластиці.Розглянемо виправлення пошкоджених мочок вух

Якщо ви хочете виправити мочки вух після розриву від важких сережок або закрити небажані отвори для пірсингу, пластичний хірург виконає реконструктивну процедуру.

Це достатньо делікатний процес, який вимагає ретельного видалення надлишків шкіри та накладання шарових швів з обох боків мочки або верхньої частини вух.

Розглянемо операцію зі зменшення мочки вуха

Як частина процесу старіння, втрата об’єму, провисання шкіри та зморшки можуть виникнути в будь-якому місці на обличчі та тілі, включаючи вуха. Хоча рідко, мочки вух також можуть збільшуватися або розтягуватися в результаті ускладнення підтяжки обличчя, відомого як «вуха Піксі», якщо розріз підтяжки обличчя занадто щільно закритий під натягом, відтягуючи мочку вуха вниз.

Притискання вух це також поширена операція в  отопластиці.

Основною причиною такої операції є зменшення вигляду вух, щоб вуха були ближче до голови. Цей вид операції на вухах дуже популярний у дітей, але підлітки та дорослі також можуть провести цю процедуру. Вуха, які ненормально стирчать, часто є генетичною особливістю, якої люди соромляться.

Притискання вух є одним з найпопулярніших видів косметичних операцій.

У дітей та підлітків операція з притисканням вух може допомогти подолати та запобігти більшій частині образ і знущань, з якими діти часто стикаються через неправильну форму вух які стирчать. Операцію по отопластиці можна безпечно виконувати дітям віком від 6 років, і це може забезпечити вирішення цієї проблеми.

Як виконується притискання вух?

Під час консультації щодо отопластики  пластичний хірург огляне ваші вуха, і обговорить з вами індивідуальні хірургічні варіанти, зважаючи на ваші цілі. Операцію на вухах можна проводити лише під місцевою анестезією, однак пероральна або внутрішньовенна седація може забезпечити більший комфорт, якщо ви відчуваєте тривогу перед процедурою.

Існують різні методики, які використовуються для відновлення вух.

Розрізи робляться на задній частині вуха, який косметично приховано в борозенці і має тенденцію добре загоюватися. Часто, якщо вуха великі і стирчать, операція може вимагати видалення смужки хряща разом із зайвою шкірою. Після видалення шкіри та хрящів вухо згортають, щоб воно було ближче до голови, і акуратно зшивають, щоб зменшити появу рубця. Якщо головною проблемою є відсутність складки або борозенки у вусі, вухо можна скласти та зшити, не видаляючи частину вушного хряща . Після операції вуха перев’язують та заклеюють скотчем, щоб утримувати вуха в правильному положенні під час процесу загоєння.

Як відбувається відновлення після операції на вухах.

У більшості випадків отопластику можна зробити під місцевою анестезією або із застосуванням седації, і пацієнти можуть повернутися додому того ж дня. Відмова від важких фізичних навантажень і сон в піднятому положенні протягом перших кількох днів, допоможе процесу відновлення та зменшить набряк.

За призначенням можна використовувати знеболюючі ліки, а до вух можна прикладати пакети з льодом. Під час операції притискання вух пацієнти, швидше за все, повернуться до хірурга через день після операції для огляду та заміни пов’язки.

Важливо підтримувати вуха чистими і сухими під час процесу відновлення відповідно до інструкцій. Ви можете відчувати набряк тканин, оніміння, зміну кольору шкіри та свербіж під час загоєння розрізів. Але вони зазвичай швидко проходять. Процес відновлення займає близько шести тижнів, хоча залишковий набряк повільно зменшується, а шкіра продовжуватиме підтягуватися навколо вух.

Доктор повідомить, коли ви зможете повернутися до всіх звичних повсякденних справ, включаючи фізичні вправи.

Що отримати консультацію зв’яжіться з нами.

м.Київ, вулиця Маршала Рибалко, 11-Б, (район ст.м. Лук'янівська або КПІ)

Зателефонуйте нам зараз за номером

Зателефонуйте нам зараз за номером

044 332-56-46

Надішліть нам електронного листа за адресою

Надішліть нам електронного листа за адресою

[email protected]

Консультація

Консультація

Записатись на прийом

ukUkrainian