Досягнення медицини вивели пластичну хірургію на новий рівень. Пластичні хірурги роблять те що колись було мрією. Але як вибрати  хірурга який є справжнім професіоналом?

Добрий день, мене звати Роман Левицький. 27 років я займаюсь пластичною хірургією. За цей час я провів 16 тисяч успішних операцій, стажувався та практикувався у Бразилії, Німеччині, Франції, та Америці.

Наразі я єдиний з українських хірургів, які мають право виконувати пластичні операції не лише в Україні, а і за кордоном.

Також я займаюсь науковою роботою, пишу статті з пластичної хірургії які опублікуються в багатьох спеціалізованих медичних виданнях.

Після отримання базової медичної освіти я закінчив дволітню клінічну ординатуру на кафедрі пластичної та естетичної хірургії Санкт-петербурзької медичної академії післядипломного освіти, таким чином отримав, базову освіту з пластичної та естетичної хірургії.

У 2013 році я підтвердив свою медичну освіту здавши кваліфікаційний іспит у Німеччині після чого був прийнятий на роботу провідним пластичним хірургом в одній із найкращих клінік пластичної хірургії ФРН у місті Хайдельберг – Proaesthetic. Також у 2015 року я працював у клініці AOZ у місті Дюссельдорф що також у ФРН.

Наразі я працюю в Київському обласному центрі пластичної хірургії який засновано на базі багатопрофільної Київської обласної клінічної лікарні.

Центр пластичної хірургії на даний момент є єдиною в Україні державною лікувальною установою, що спеціалізується на питаннях омолодження обличчя та тіла.

Особливістю роботи центру є індивідуальний підхід до кожного пацієнта з урахуванням його анатомічних особливостей. Щорічно у нас проводиться понад тисяча операцій із корекції вікових змін зовнішності.

Центр тісно співпрацює з однією з провідних клінік пластичної та естетичної хірургії Німеччини Proaesthetic у місті Хайдельберг.

Велика клінічна та діагностична база клініки дозволяє всебічно обстежити пацієнтів у стислі терміни із залученням суміжних фахівців.

У 21 столітті відбувся вибух популярності косметичної хірургії. І зростання її популярності не зменшується, а тільки прискорюється. Досягнення медицини зробили можливими реконструктивні подвиги, які колись були лише мрією.

Наразі головною тенденцією в пластичній хірургії є перехід до менш інвазивних процедур, призначених для запобігання видимих ознак старіння. Насамперед це омолоджуюча хірургія навколоочної області, адже перші ознаки старіння, а це вік близько 35 років, виявляються саме там.

Потім зміни опускаються нижче, зачіпають середню зону обличчя, підочноямкову область, підборіддя та опускаються на шию. Відповідно корекція цих зон має бути адекватною при необхідності. Не варто відразу без виражених вікових змін пропонувати пацієнтові підтяжку нижніх двох третин особи, коли для усунення перших ознак старіння буває достатньо пластики повік у доповненні до ін’єкційних методів.

Пластика повік називається блефаропластикою. Є верхня та нижня блефаропластика. Окремо стоять так звані «іміджеві операції», наприклад зміна розрізу очей тощо, а також корекції можливих ускладнень після оперативних втручань на повіках.

Очевидно, очі повинні блищати від щастя, а не бути закритими шкірою, що нависає, або обтяжені як в народі кажуть «мішками під очима».

З іншого боку, «запалі очі» після надмірного видалення внутрішньоочного жиру (частина мішків під очима) теж не виглядають привабливо. Тому в переважній більшості випадків ми виконуємо волюмізуючі (з заповненням об’єму, що бракує, в потрібних місцях переміщенням внутрішньоорбітального жиру)) блефаропластику.

Ще однією популярною процедурою є корекція носу яка має назву ринопластика.

Ніс є найбільш помітною рисою обличчя і часто є першою рисою, яку помічають інші.

Якщо ви незадоволені своєю зовнішністю, навіть невелика зміна носа може істотно змінити ситуацію.

Існує багато способів, за допомогою яких ринопластика покращує вашу впевненість і якість життя. Це:

– Виправлення вроджених вад, включаючи аномалії росту кісток

– Звуження широких ніздрів

– Звуження середини носа

– Усунення горбів/горбинок на носі

– Збільшення висоти носа
– Надання більшої чіткості кінчику носа

– Виправлення викривленої носової перегородки

– Зміна кута носа

– Зміна проекції всього носа або його кінчика

– Підняття обвислого кінчика носа

– Подовження короткого носа

Також завжди дуже популярною є косметична корекція вух (отопластика). Вуха, які не співвідносяться з іншими рисами обличчя людини, часто можуть турбувати та спричиняти дискомфорт.

Пацієнти звертаються до процедури отопластики, щоб виправити вуха, якщо відчувають, що їх вуха занадто великі або стирчать занадто далеко від обличчя. Вони також можуть звернутися до косметичної операції на вухах для зменшення розміру мочки, оскільки опущення та збільшення мочки вух є одними з поширених ознак старіння. Хірургія на вухах також може допомогти тим, чиї вуха були пошкодженні різними травмами, або якщо вони вирішили припинити носити прикраси під прокол великого розміру (так звані тунелі або плаги) і хочуть виправити пошкодження, що залишилися на мочках вух.

Ну а якщо вправи в спортзалі не дають вам підтягнутий живіт, у вас занадто багато в’ялої або надлишкової шкіри на животі, яка не реагує на дієту, вам може допомогти підтяжка живота, яку лікарі називають «абдомінопластикою».

Ця операція вирівнює живіт, видаляючи зайвий жир і шкіру, а також підтягує м’язи черевної стінки.

Це не те саме, що ліпосакція, хоча ви можете разом з підтяжкою живота провести і ліпосакцію.

Це дуже серйозна операція і перед тим як приймати рішення про її проведення варто проконсультуватись з пластичним хірургом.

Ну і звичайно не втрачає популярність процедури по збільшенню грудей – аугментаційна мамопластика яка допоможе покращити ваш зовнішній вигляд, підвищити впевненість у собі.

Для деяких жінок збільшення грудей – це спосіб почуватися впевненіше. Для інших це частина відновлення грудей при різних станах.

Отже операція зі збільшення грудей проводиться тим, хто хоче мати більш об’ємну структуру грудей. Завдяки грудним імплантатам, які будуть розміщені в тканинах грудей або м’язах грудей, можна буде досягти бажаного вигляду.

Також якщо одна грудь відрізняється від іншої, якщо у вас проблеми з впевненістю в собі через маленькі груди, і якщо ви пережили таке захворювання, як рак молочної залози, ви можете досягти бажаних результатів завдяки такій операції.

Це звичайно не всі операції які проводяться в нашому центрі. Перелік всіх косметичних процедур ви знайдете на нашому сайті.

На останок хочу зупинитись на тому як вибрати дійсно справжнього фахівця-професіонала і не пожалкувати. Це дуже важливо тому що пластична хірургія працює з вашою зовнішністю та здоров’ям і тут помилки та експерименти не припустимі. Ваш лікар повинен бути максимально професійним, мати досвід успішної роботи, бажано закордоном та міжнародну сертифікацію.

Міжнародну тому, що саме в ЄС та США пластична хірургія знаходиться на найвищому рівні.

Я по своєму досвіду знаю що саме навчання та практика в провідних клініках роблять пластичного хірурга професіоналом. Саме здобуття фундаментальних знань під час проходження дворічної клінічної ординатури з пластичної хірургії в Німеччині дало мені це розуміння.

Мені погано стає, коли читаю, що за шість місяців навчання людина може отримати сертифікат пластичного хірурга в Україні.

Можу тільки уявити, з якими результатами такого навчання нам доведеться мати справу в майбутньому.

Ускладнення бувають у всіх. Хірург, який розповідає пацієнтам, що в нього ніколи не було ускладнень чи бреше чи мало оперує.

І кваліфікація лікаря визначається не наявністю ускладнень, а їх відсотком від загальної кількості операцій, а також умінням хірурга з ними впоратися

Ускладнення ускладнення різниця. Одна справа це мінімальний відсоток післяопераційних ускладнень через особливості організму, перебіг післяопераційного періоду, недотримання лікарських рекомендацій і зовсім інша справа тактичні помилки через брак знань, помилки в оперативній техніці через брак досвіду, незнання анатомії і т.п.

Безперечно. Є люди, як то кажуть, яким “дано” і яким “не дано”. Якщо хірург має більше 10% ускладнень, йому варто задуматися про вибір іншої професії.

Особисто у мене загалом ускладнень 0,25%. І кожен випадок я ретельно розбираю та аналізую, працюю з пацієнтом, за потреби проводжу повторні корекції безоплатно.

Варто зазначити що за даними світової спеціалізованої літератури чудовим вважається показник 2,5-3%.

Отже підходьте до вибору вашого пластичного хірурга дуже ретельно. Поцікавтесь де він вчився, де отримував сертифікацію, де практикував. Скільки він провів саме такого виду операцій як ваша і скільки в нього було ускладнень.

А я вас запрошую на консультацію. Буду радий вам допомогти.

м.Київ, вулиця Маршала Рибалко, 11-Б, (район ст.м. Лук'янівська або КПІ)

Зателефонуйте нам зараз за номером

Зателефонуйте нам зараз за номером

044 332-56-46

Надішліть нам електронного листа за адресою

Надішліть нам електронного листа за адресою

[email protected]

Консультація

Консультація

Записатись на прийом

ukUkrainian