Ніс є найбільш помітною рисою обличчя і часто є першою рисою, яку помічають інші. Якщо ви незадоволені своєю зовнішністю, навіть невелика зміна носа може істотно покращити ситуацію.

Добрий день, мене звати Роман Левицький. 27 років я займаюсь пластичною хірургією. За цей час я провів 16 тисяч успішних операцій, стажувався та практикувався у Бразилії, Німеччині, Франції, та Америці.

Сьогодні я розкажу про одну з самих популярних процедур в пластичній хірургії – ринопластику (операцію на носі)

Якщо ви незадоволені своєю зовнішністю, навіть невелика зміна носа може істотно покращити ситуацію.

Покращення зовнішнього вигляду вашого носа може підвищити вашу самооцінку, впевненість і те, як вас сприймають інші люди.

Отже якщо ви хочете змінити ніс, вам знадобиться досвідчений хірург, який часто проводить саме ринопластику , операцію, яка спрямована на зміну зовнішнього вигляду носових кісток і м’яких тканин.

Носи бувають різних розмірів і форм, і один ідеально окреслений і добре збалансований ніс на обличчі однієї людині може не підходити до обличчя іншої. Таким чином форми носа різноманітні, а її вибір має бути таким саме індивідуальним як і вся ваша зовнішність.

Що може зробити ринопластика?

Існує багато способів, за допомогою яких ринопластика покращує вашу впевненість і якість життя.

Ці способи в себе включають:

– Виправлення вроджених вад, включаючи аномалії росту кісток

– Звуження широких ніздрів

– Звуження середини носа

– Усунення горбів/горбинок на носі

– Збільшення висоти носа
– Надання більшої чіткості кінчику носа

– Виправлення викривленої носової перегородки

– Зміна кута носа

– Зміна проекції всього носа або його кінчика

– Підняття обвислого кінчика носа

– Подовження короткого носаПід час консультації щодо ринопластики лицьовий пластичний хірург  обговорить з вами, який тип ринопластики може допомогти вирішити саме ваші проблеми, а також те, що ви можете очікувати від операції на носі.

Вам треба розуміти, що під час однієї операції ринопластики можна вирішити більше ніж одну проблему .

Останнім часом набуває популярності рідка ринопластика, що це і чи є вона ефективною?

Рідка ринопластика має багато переваг і може бути непоганою альтернативою, якщо ви не готові до хірургічної ринопластики.

Вона також відома як нехірургічна ринопластика, і це дійсно ефективна процедура, яка іноді може дати результати, подібні до традиційної хірургічної ринопластики. Однак важливо знати, що ця процедура не може виправити будь яку проблему, вона є лише тимчасовою і не може бути рекомендованою всім.

Використовуючи наповнювачі з гіалуроновою кислотою, які складаються з синтетичної версії природної речовини в організмі, ваш пластичний хірург може змінити контур носа та загальний вигляд носа. Це виконується шляхом введення серії ін’єкцій, де наповнювач гіалуронової кислоти формується і шарується для досягнення бажаного вигляду.

Перевага полягає в тому, що ви одразу підете зі своїм вже новим носом з невеликим тимчасовим набряком.

Рідка ринопластика може тривати 1-2 роки з використанням наповнювачів гіалуронової кислоти.

Якщо ви замислюєтеся про хірургічну ринопластику, рідка ринопластика також може дозволити вам зробити «тест-драйв» вашого нового носа без хірургічного відновлення.

Варто також знати що нехірургічна ринопластика не позбавлена ризиків, і її повинен виконувати тільки кваліфікований медичний працівник, який має глибоке розуміння анатомії обличчя, що пройшов професійну підготовку та має сертифікати для виконання процедур по догляду за обличчям, від нехірургічних наповнювачів до повної та складної хірургічної ринопластики.

Оскільки ніс є основною частиною обличчя, пацієнтам може бути дуже неприємно жити з носом, який занадто великий, занадто малий або іншим чином непропорційний їх структурі обличчя.

Ринопластика також може допомогти пацієнтам, які перенесли травму або мають вроджений дефект носа.

Тепер про те як підготуватись до ринопластики

По-перше, ви пройдете ретельний огляд, щоб визначити, чи достатньо ви здорові для такої процедури. Крім того, пластичний хірург запевнить вас, що ви морально готові до операції на носі та подальшого відновлення.

Важлива частина попереднього аналізу – рентгенівські знімки або КТ вашого обличчя, щоб доктор міг ретельно спланувати операцію, якщо вона стосується носових кісток.

Вам також може знадобитися додаткова оцінка внутрішньої частини носа, щоб переконатися в його функції та упевнитися, що немає порушень дихання. Якщо вони існують, зазвичай їх можна вирішити за одну процедуру ринопластики.

Як відбувається хірургічний процес

Залежно від вашого індивідуального плану ринопластики, процедура буде виконана або коли ви повністю спите під загальним наркозом, або без наркозу використовуючи знеболювальні препарати. Незважаючи ні на що, операція може зайняти кілька годин. Залежно від типу носа та виду операції пластичний хірург виконає «закриту» ринопластику або «відкриту» ринопластику.

Закрита ринопластика передбачає виконання розрізів всередині носа, щоб у вас не було видимих шрамів. Відкрита назальна хірургія використовується для усунення більш значних проблем і вимагає розрізів всередині носа та вздовж середньої нижньої частини носа. Зважаючи на естетику пластичної хірургії, ці шрами будуть максимально приховані, а після загоєння будуть виглядати якомога непомітніше. Під час операції хрящі в носі також можуть бути обрізані, очищені та зшиті, щоб отримати бажану форму носа. Форму носових кісток також можна змінити якщо це необхідно.

Відновлення після ринопластики

Ймовірно, ви повернетеся додому в той самий день, але для відновлення вдома знадобиться кілька днів. Доктор накладе вам підтримуючу шину на ніс, а ваші ніздрі можуть бути забиті абсорбуючими матеріалами. Під час одужання важливо дотримуватися вказівок доктора, щоб добре одужати та досягти найкращого результату.

Доктор надасть вам докладні інструкції щодо догляду за носом під час відновлення. Важливо зазначити, що, хоча деякі результати ви побачите відразу, може знадобитися до одного року, щоб побачити остаточні результати операції на носі. Протягом перших кількох тижнів після лікування з’являться деяка припухлість і синці, але це повинно зникнути за короткий проміжок часу. Носову шину, ймовірно, видалять через тиждень після операції.

Запишіться на консультацію з ринопластики  якщо ви незадоволені зовнішнім виглядом свого носа через його розмір, форму, у вас проблеми з диханням, або у вас діагностовано викривлення перегородки.

 

 

м.Київ, вулиця Маршала Рибалко, 11-Б, (район ст.м. Лук'янівська або КПІ)

Зателефонуйте нам зараз за номером

Зателефонуйте нам зараз за номером

044 332-56-46

Надішліть нам електронного листа за адресою

Надішліть нам електронного листа за адресою

[email protected]

Консультація

Консультація

Записатись на прийом

ukUkrainian