Деякі молоді люди мають тонкі і атрофічні губи в силу спадкового або расового факторів.
Деякі молоді люди мають тонкі і атрофічні губи в силу спадкового або расового факторів. При цьому людина виглядає не тільки менш привабливо, але і старше за свій вік. Описаний нижче метод корекції губ допоможе поліпшити зовнішній вигляд і зробити обличчя відповідним віком.

Пластика носа, омолоджуючі операції старіючої шкіри, пластика молочних залоз і живота, корекція фігури – ці операції становлять основну масу.

Але є операції, які не настільки часті, хоча їх значення для психологічного комфорту нітрохи не менше. Найчастіше людина може навіть не знати, що той чи інший елемент зовнішності його псує, проте це помічають оточуючі – наприклад, диспропорцію обсягу верхньої і нижньої губи або різке оголення ясна і альвеолярного відростка верхньої щелепи при посмішці.

Збільшення червоної облямівки губ - до і після операції

Старіння особи залежить не тільки від стану шкіри і кількості підшкірної жирової клітковини. Крім обвислий зморшкуватої шкіри, на обличчі з’являються інші ознаки старіння пов’язані з певними ділянками. З віком відбувається часткова атрофія губ, і вони стають тонкими, втрачають свою виразність.

Якщо, проводячи підтяжку обличчя, залишити недоторканими тонкі і атрофічні губи, то це може погіршити остаточний результат, зробити обличчя непривабливим і, нарешті, видати дійсний вік людини.

В нашій центрі застосовуються різні методики корекції старечих губ – включаючи підтяжку (хірургічний метод), збільшення обсягу (ін’єкційні методи омолодження) і.т.д.

З віком губи зазнають ряд основних змін: утоньшение, інверсія, подовження і.т.д. Хоча атрофуються обидві губи, верхня найбільш схильна до зменшення. Втрата основи губ чітко спостерігається в центральній їх частині. Атрофічні зміни губ і альвеолярних гребенів ведуть до інверсії, в результаті чого губи виглядають непривабливо підібраними. Провисаюча шкіра обличчя зміщує облямівку верхньої губи і кути рота вниз.

Навіть після вдалої операції з підтяжки обличчя такі губи псують кінцевий результат.

Хірургічний метод корекції.

Збільшення губ за допомогою рідких наповнювачів збільшує обсяг червоної облямівки, але не покращує форму губи. У цих випадках проводиться операція створення нової форми червоної облямівки. Для цієї мети січуть смужка шкіри безпосередньо над верхньою губою, верхній край якої створює новий малюнок контуру губи. Після видалення фігурної смужки шкіри краю зшиваються.

Знеболювання – місцеве або загальне. В обох випадках рекомендується інфільтраційна анестезія операційного поля.

Пов’язка знімається через 5-7 днів. Через 5-10 днів після операції пацієнткам дозволяється використання губної помади. Деякі пацієнтки відзначають деяке ущільнення губ. Це поступово проходить через 2-4 місяці. Тимчасової є втрата чутливості шкіри в області шраму.

Корекція тонких губ (підтяжка губ) є відносно короткою операцією. Хворобливість і ймовірність ускладнень мінімальні. Шрам зазвичай непомітний, так як розташовується на кордоні червоної облямівки і шкіри, до того ж згодом, використання губної помади повністю приховує його.

м.Київ, вулиця Маршала Рибалко, 11-Б, (район ст.м. Лук'янівська або КПІ)

Зателефонуйте нам зараз за номером

Зателефонуйте нам зараз за номером

044 332-56-46

Надішліть нам електронного листа за адресою

Надішліть нам електронного листа за адресою

[email protected]

Консультація

Консультація

Записатись на прийом

ukUkrainian