Покращити свій зовнішній вигляд, підвищити впевненість у собі. Що з себе представляє операція по збільшенню грудей і як вона проводиться.

Добрий день, мене звати Роман Левицький. 27 років я займаюсь пластичною хірургією. За цей час я провів 16 тисяч успішних операцій, стажувався та практикувався у Бразилії, Німеччині, Франції, та Америці.

Сьогодні я розкажу про одну з самих популярних процедур в пластичній хірургії – збільшення грудей, або аугментаційну мамопластику.

Для деяких жінок збільшення грудей – це спосіб почуватися впевненіше. Для інших це частина відновлення грудей при різних станах.

Якщо ви думаєте про збільшення грудей, зверніться до кваліфікованого пластичного хірурга. Переконайтеся, що ви розумієте, що включає в себе операція, враховуючи можливі ризики, ускладнення та подальший догляд.

Отже операція зі збільшення грудей проводиться тим, хто хоче мати більш об’ємну структуру грудей. Завдяки грудним імплантатам, які будуть розміщені в тканинах грудей або м’язах грудей, можна буде досягти бажаного вигляду.

Також якщо одна грудь відрізняється від іншої, якщо у вас проблеми з впевненістю в собі через маленькі груди, і якщо ви пережили таке захворювання, як рак молочної залози, ви можете досягти бажаних результатів завдяки цій операції.

Як підготуватися до операції

В першу чергу ви проконсультуєтесь з вашим пластичним хірургом щодо ваших уподобань стосовно розміру, та побажань до зовнішнього вигляду ваших грудей.

Хірург опише конкретні типи імплантатів — гладкі або текстуровані, круглі або у формі сльози, фізіологічний розчин або силікон — а також варіанти різних хірургічних методів.

Уважно перегляньте письмову інформацію, наприклад інформацію для пацієнта від виробника імплантату, який ви отримаєте, і зберігайте копії для своїх записів.

Як проводиться операція?

Щоб вставити грудний імплант, ваш пластичний хірург зробить один розріз в одному з трьох місць:

  • Складка під грудьми (інтрамамарнийрозріз)
  • Під пахвою (пахвовий розріз)
  • Навколо вашого соска (періареолярнийрозріз)

Зробивши розріз, хірург відокремить тканину вашої молочної залози від м’язів і сполучної тканини грудної клітки. Це створює кишеню позаду або перед крайнім м’язом грудної стінки. Потім хірург вставить імплантат в цю кишеню і відцентрує його з вашим соском.

“Фізиологічні” імплантати вставляють порожні, а потім заповнюють стерильною солоною водою, як тільки вони встановляться.

Силіконові імплантати попередньо вже заповнені силіконовим гелем.

Коли імплантат на місці, хірург закриває розріз — як правило, швами — і перев’язує його за допомогою шкірного клею та хірургічної стрічки.

Що відбувається після операції?

Для того, щоб зменшити утворення рубців і негайно загоїти шрами, важливо, де робиться розріз. Через кілька тижнів після операції зі збільшення грудей буде нормально відчувати біль. Крім того, навіть якщо шрами зникають, вони можуть не загоїтися повністю або можуть з’явитися синці. Рекомендується вибирати підтримувальну білизну для захисту та підтримки встановлених грудних імплантатів.

Ви можете проконсультуватися з пластичним хірургом про те, який тип бюстгальтера вам вибрати. Ви не повинні використовувати нічого, крім ліків, призначених вашим лікарем, що дозволить вам контролювати біль, який ви можете відчувати під час відновлення.

Якщо ви будете вживаєте заходів відповідно до інструкцій вашого лікаря, ви зможете повернутися до свого звичного життя якомога швидше.

Однак, все ж таки не рекомендується займатися діяльністю, яка спричиняє втому та навантаження протягом періоду відновлення, а також вживати запобіжних заходів проти тремтіння грудей або фізичного контакту з ними.

Під час відновлення може бути корисно носити компресійний бандаж або спортивний бюстгальтер для додаткової підтримки та розташування грудних імплантатів.

Дотримуйтесь інструкцій хірурга щодо повернення до звичайної діяльності. Якщо ви не маєте фізично важкої роботи, ви можете повернутися до роботи протягом кількох тижнів.
Уникайте виснажливої діяльності — будь-чого, що може підвищити ваш пульс або кров’яний тиск — протягом щонайменше двох тижнів.
Під час лікування пам’ятайте, що ваші груди будуть чутливими до фізичного контакту або різких рухів.

Які можуть бути ризики операції?

Звичайно як і в кожній операції є ризики.

Можуть виникнути біль і інфекція в грудях, зміна чутливості в соску, підтікання або розрив імплантату.

У разі ризиків, які можуть спричинити видалення імплантатів, вартість операцій буде значно вищою. Не забудьте отримати інформацію від лікарів-спеціалістів, які можуть зробити нову операції для усунення ускладнень, коли вони виникають.

Які результати операції зі збільшення грудей?

В наслідок операції ви станете більш впевненими в собі.

Операція може покращити вигляд вашого тіла та самооцінку.

А для більш детальної інформації та запису на консультацію

м.Київ, вулиця Маршала Рибалко, 11-Б, (район ст.м. Лук'янівська або КПІ)

Зателефонуйте нам зараз за номером

Зателефонуйте нам зараз за номером

044 332-56-46

Надішліть нам електронного листа за адресою

Надішліть нам електронного листа за адресою

[email protected]

Консультація

Консультація

Записатись на прийом

ukUkrainian