Інтимна пластика, як і будь-яка пластична операція, покликана поліпшити естетичну складову.

Але це далеко не межа можливостей інтимної пластики, адже вона також допомагає повернути, або ж поліпшити, чутливість, позбавити вас від комплексів, вроджених і набутих деформацій.

Які існують види інтимної пластики жінок?

Вагінопластіка. У більшості жінок гостра потреба в інтимній пластиці виникає після пологів. Адже органи і зовнішні тканини були травмовані, і не у всіх процес відновлення проходить належним чином. За допомогою вагінопластікі можна видалити рубці, зменшити розміри піхви, відновити м’язовий каркас і слизову оболонку.

Вагінопластіка має довічний ефект тільки в тому випадку, якщо жінка більше не збирається народжувати. Така пластична операція проводитися під загальним наркозом і триває близько години. Період реабілітації залежить від обсягу хірургічного втручання – 1-3 місяці. В період реабілітації потрібно уникати фізичних навантажень і утриматися від інтимного життя.

Лабіопластика. Операція покликана зменшити малі статеві губи, скорегувати їх розмір і форму. У 30% жінок внутрішні статеві губи деформовані. Вони більше зовнішніх і часто асиметричні за формою. Якщо натяг малих статевих губ перевищує 5 см., То хірург може діагностувати гіпертрофію. Така деформація нічим не загрожує жіночому здоров’ю, але вона може стати причиною дискомфорту під час статевого акту, викликати фізичні незручності при носінні облягає білизни, ходьбі, сидінні і заняттях спортом. Постійне тертя може привести до хронічного подразнення, зміни пігментації і в’ялості малих статевих губ. Лабіопластика проводиться амбулаторно, і вже через кілька годин ви можете повернутися додому.

Гіменопластіка. Відновлення невинності вважається однією з найпопулярніших інтимних операцій в світі. За допомогою хірургічного втручання хірург відновлює цілісність дівочої пліви. Операція проходить під місцевою або спінальної анестезією, і тривати не більше години. Існує короткочасна і довгострокова гіменопластіка. Короткочасна гіменопластіка проводитися під місцевою анестезією, хірург зшиває залишки дівочої пліви спеціальними нитками. Така операція тривати 20-25 хвилин. Сформована таким способом дівоча пліва буде спроможна тільки 8-9 днів. Довгострокова гіменопластіка – це більш складна операція – частина слизової піхви переміщують в переддень самого піхви і виконується ушивання трьома шарами.

Контурна пластика інтимної зони. Це безопераційний спосіб корекції естетичних і функціональних проблем в інтимній зоні. Введення гелю гіалуронової кислоти допомагає вирішити ряд проблем: зволожити слизову оболонку піхви, скорегувати форму великих і малих статевих губ, скоригувати вікові та післяпологові зміни, відновити лібідо. Дана процедура безболісна і триває всього 20-30 хвилин. Але важливо пам’ятати, що ефект від процедури зберігається 8-12 місяців.

Головний плюс, який дасть вам інтимна пластика – це відновлення естетики і функціональної складової. А для багатьох це шанс уникнути розвитку комплексів і повернутися до повноцінного статевого життя.

Чому б не змінити якість свого життя вже сьогодні!

Запис на консультацію за телефоном (093) 499-93-21 ​​(096) 842-89-87 (095) 626-45-23.

м.Київ, вулиця Маршала Рибалко, 11-Б, (район ст.м. Лук'янівська або КПІ)

Зателефонуйте нам зараз за номером

Зателефонуйте нам зараз за номером

044 332-56-46

Надішліть нам електронного листа за адресою

Надішліть нам електронного листа за адресою

[email protected]

Консультація

Консультація

Записатись на прийом

ukUkrainian